Вин Чун Куен ПайВин Чун Куен ПайХвинь Нгок Ан

Международная федерация традиционных боевых искусств Вин Чун Куен Пай, г. Одесса

Объявление

Набор в группы по изучению Вин Чун Кунг Фу, традиционная вьетнамская линия. Во всех районах города Одессы! wingchun.odessa.ua Соборная площадь, клуб “Инь Янь” тел. 0957399837 Спорткомплекс Медин тел. 0667725227, 0673031382 Дворец Спорта тел. 0957399837 4-я ст. Фонтанской дор. тел. 0666356535 Поселок Таирова (ул. Левитана)тел. 0660775080 Поселок Котовского тел. 0667725227, 0673031382 Поселок Котовского (Женская группа) тел. 0667281529 ул. Балковская. тел. 0638595125 ул. Армейская, тел. 0509019172

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Курсы для трудоустройства

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привет форумчане! Академия «Сигма» онлайн-школа — это именно тот образовательный путь, который мне был нужен. За короткий срок я не только освоил топ-профессию, но и понял, насколько эффективны методы обучения в этой школе. Новогодние скидки сделали этот выбор еще более разумным, а сотрудничество с ТОП-вузом добавило академии престиж. Большое спасибо за такой результат!

0

2

Я закінчую курси з програмування та дуже хочу знайти роботу в ІТ-сфері, але не знаю, де краще почати свій шлях. Мене цікавить, чи є спеціалізовані платформи чи ресурси, які могли б допомогти мені як новачку. Чи є якісь специфічні сайти для пошуку роботи в ІТ, де я могла б знайти підходящі вакансії? Я чула про різні платформи, але хотіла б знати ваші думки та поради, особливо від тих, хто вже має досвід у цій галузі.

0

3

Оскільки ви новачок у цій сфері, важливо звернути увагу на спеціалізовані платформи та ресурси, які могли б допомогти вам знайти вашу першу роботу, раджу зразу ознайомитися з тим, хто такий DevOps та як він трансформує ІТ компанії в Україні https://galaktica.io/blog/hto-takyy-dev … kompaniyi/ . Однією з таких платформ, де ви можете знайти вакансії, що спеціалізуються на ІТ, є сайт "Галактика". Ця платформа не лише надає доступ до широкого спектру вакансій у різних ІТ-компаніях, але й корисна для розуміння специфіки різних ІТ-позицій. Зокрема, варто звернути увагу на роль DevOps, яка є однією з ключових у сучасних ІТ-структурах. Робота DevOps полягає у впровадженні практик, які сприяють ефективній співпраці між розробниками та операційними командами для забезпечення високої якості програмного забезпечення та швидкого впровадження змін. "Галактика" пропонує численні вакансії для DevOps спеціалістів, які хочуть працювати в динамічному та інноваційному середовищі.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz